aktualnościparafiainformacjeduszpasterzenabożeństwaarchiwumogłoszeniaintencjebierzmowanifestiwalkontakt Zespół młodzieżowy

Zespół „IGNIS ARDENS” powstał w parafii Stara Kiszewa  w lutym 2014 roku. Nazwa oznacza, z języka łacińskiego, „Płonący Ogień” – członkowie zespołu pragną bowiem płonąć w zaangażowaniu twórczym, rozwijać nieustannie swoje różnorakie talenty, ubogacać ludzi poprzez swoje artystyczne występy. Z zaproszenia nowego księdza proboszcza Andrzeja Talińskiego skorzystało kilkunastu uczniów gimnazjum oraz szkół podstawowych i średnich. Po kilku miesiącach skład grupy się zmniejszył. Obecnie śpiewają w zespole Weronika Chadaj, Agnieszka Lewandowska, Katarzyna Dysarz, Agnieszka Rekowska, Wiktoria Wenta, Małgorzata Formela. Na gitarze przygrywa Ewelina Rogowska. Zespół uświetnia swoimi występami liturgie Mszy Świętych i różne uroczystości kościelne. Bierze też udział w różnych festynach rekreacyjnych, wyśpiewując piosenki o tematyce biesiadnej, turystycznej, patriotycznej i tradycyjnej.

CaritasKatolickie Stowarzyszenie MłodzieżyRóże różańcoweWspólnota Miłosierdzia BożegoAkcja Katolickaministrancischolazespół młodzieżowychórKrwiodawcykontakt