aktualnościparafiainformacjeduszpasterzenabożeństwaarchiwumogłoszeniaintencjebierzmowanifestiwalkontakt Chór

PRÓBY CHÓRU
środa i sobota godz.10:00

Prowadzony jest przez pana Karola Wiśniewskiego, który od niedawna mieszka w Starej Kiszewie, a w swoim dorobku zawodowym ma m.in. pracę organisty i inne działania związane z prowadzeniem różnych grup muzycznych. Chór obecnie się rozwija. Dotychczasowe występy m.in. 13 kwietnia 2014 roku w Niedzielę Palmową, 29.06.2014 podczas parafialnego przeglądu chórów oraz 30.08.2014 podczas dożynek parafialnych stanowią dobry start tej grupy muzycznej. Zapraszamy kolejne osoby zainteresowane do udziału w chórze, jego ćwiczeniach i kolejnych występach.

W Niedzielę Palmową podczas uroczystej procesji rozpoczynającej mszę o 9:30 zaprezentowano palmy, które zwyciężyły w szkolnym konkursie. Barwny pochód liturgiczny przypomniał nam triumfalny wjazd Chrystusa na osiołku. Tego dnia miał  też miejsce debiut chóru parafialnego w nowym składzie, który od dłuższego już czasu przygotowywał się do posługi pod opieką pana Karola Wiśniewskiego.

CaritasKatolickie Stowarzyszenie MłodzieżyRóże różańcoweWspólnota Miłosierdzia BożegoAkcja Katolickaministrancischolazespół młodzieżowychórKrwiodawcykontakt